Chystají se workshopy…

… A NAVÍC I ÚPLNĚ NOVÉ STRÁNKY!!!

Už teď se těším na oboje!

Na workshopy se mi podařilo zajistit nádherný prostor s jedinečnou atmosférou v Karlíně – Animika Hub. Není krásný jen ten prostor, ale i jeho provozovatelé!

Workshopy budou probíhat mimo pracovní dobu, aby se mohli zúčastnit i pracující a jeden workshop se bude skládat z celkem dvou 3-hodinových bloků. Budeme střídat povídání a cvičení. Součástí bude i malé občerstvení a na závěr slavnostní zakončení! První blok bude zaměřen na osvojení základních pohybů a dvou variant sestav na doma. Pak bude tři až čtyři týdny pauza na zdokonalování a trénink doma, kde budete moci využít instruktážní videa. Druhý blok bude zaměřen na opravení případných chybiček či vyladění pohybů a na osvojení náročnějších variant. A úplně na konec to vše oslavíme a probereme nabité zkušenosti s cvičením, tipy na to jak se donutit cvičit doma či další postřehy v rámci neformálního posezení!

Termíny workshopů najdete zde (níže na domovské stránce) a přihlašovat se můžete už teď zde. Celková kapacita do začátku léta je 50 osob, což není tak úplně moc :-). Neváhejte!