ORIGINÁLNÍ CVIČENÍ PRO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ TĚLA

Aby pohyb mohl mít vliv na vás a vaše zdraví, musí být permanentní. Aby mohl být permanentní, musí vás bavit. Aby vás mohl bavit a vy se mohli hýbat bez omezení a do pozdních let, je třeba stavět na pevných a zdravých základech a přijmout zodpovědnost za vlastní tělo.

PERMANENTO je velmi efektivní a přirozený způsob cvičení, který respektuje individuální preference, potřeby a cíle!!! Základem je propracovaný systém workshopů, "oživovacích" lekcí a videí!

Cvičení se vrací na začátek motorického vývoje a zaměřuje se na základy, ze kterých vychází každý pohyb - ať funkční nebo sportovní. Pohyby jsou inspirovány principy vývojové kineziologie a současných přístupů Tima Andersona a Geoffa Neuperta z Original Strength institutu. Mají obrovský potenciál nastarovat samoozdravné procesy. Jinými slovy pomůžete tělu si pomoci - přirozeně a bez vedlejších účinků! Každému cvičení přinese něco malinko jiného, protože každý jsme jidinečný s jinými problémy, slabinami i cíly. Základ máme ale všichni stejný a z toho je třeba vycházet.

Cílem je se naučit vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo fungovat a být vám oporou pro cokoliv, co potřebujete nebo chcete v životě dělat! 

Vhodné pro všechny, kdo:

- sportují a kromě lepších výkonů chtějí sportovat bez zranění či bolestí co možná nejdéle,

- sportovat nestíhají a chtějí si udržet kondici, aby příležitostné sportování bylo příjemné,

- sport jako takový nemusí, ale chtějí, aby jim bylo tělo oporou pro to, co dělají rádi.

Je to pohyb, ale není to jen pohyb,

je to o těle, ale není to jen o těle,

je to pro všechny, ale ne pro každého!