Pozvánka autorky i klientky zároveň

05.08.2021

aneb znovu-zrození Permanenta - už není na co čekat!

Je tomu více jak 5 let, co jsem se pustila do tvoření nového konceptu cvičení PERMANENTO! Začalo to kurzy, které se postupně proměnily ve workshopy a lekce. Ale ani tam to neskončilo. Ještě bylo potřeba vytvořit něco na podporu cvičení doma. Vznikla tedy mobilní aplikace s video sestavami. V momentě, kdy byl celý koncept kompletní a já konečně spokojená, přišla první virová vlna a život většiny z nás nabral podstatně jinou podobu. Workshopy i lekce skončily a aplikace, která na ně byla napojená, vlastně nedostala šanci - nebyl čas na rozjezd. Pozornost většiny z nás najednou byla někde úplně jinde. Na letáky i lektorky se jen prášilo a já dlouho vyhlížela vhodný čas na obnovení akcí Permanento. I když doba stále není úplně optimální a jistí si nemůžeme být asi ničím, tak jsem se rozhodla už dále NEčekat! Jestli tedy patříte mezi ty, kdo chtějí mít život ve svých rukou a kdo přijímají odpovědnost za vlastní zdraví, čtěte dál... tohle by se vám mohlo líbit.

Už z názvu vyplývá, že cvičení PERMANENTO není žádná pohybová dieta. Naopak je to pohybově-vzdělávací program, který je koncipovaný tak, aby mohl snadno zapadnout do každodenního života každého z vás a podpořit vás na vaší unikátní cestě! Cvičení je inspirováno principy vývojové kineziologie. Pohybem se tedy vracíte do prvního roku života. Do doby, kdy vaše tělo fungovalo dokonale. Do doby, kdy jste to byli vy a vaše ego se teprve formovalo. Jde tedy o první cvičení, které může velmi efektivně a přirozeně opravit vaše tělo a navíc podpořit váš osobní rozvoj nebo transformaci!

Pravidelným cvičením obnovíte fyziologicky správné nastavení vašeho těla i duše. V podstatě se vrátíte k sobě samým a změny se projeví nejen v kondici a mobilitě, ale i v dalších oblastech života! Úplně přirozeně a stačit bude pár minut denně.

Jak začít?

Ideálně na workshopu, kde pochopíte širší souvislosti a vše se naučíte pod odborným dohledem! Začít můžete ale i samostatně s novým on-line programem na 21 dní. A kdybyste si nebyli úplně jistí, tak je možné cvičení nejprve vyzkoušet na vlastní tělo na jedné z lekcí. Tam sice není prostor na vysvětlování, ale ono vám to tělo řekne samo, pokud mu budete naslouchat. A pokračovat pak můžete samostatně nebo s chytrou aplikací z domova a podle chuti, času a preferencí se můžete dále zdokonalovat i motivovat v kolektivu na pravidelných lekcích, které budou od září 2021 probíhat v Praze na Vinohradech a na Zbraslavi!

Už teď se na vás s Eliškou těšíme!

I když by se mohlo zdát, že cvičení PERMANENTO poslední rok a půl zahálelo, tak musím říct, že opak je pravdou. Rozšířilo se o nový on-line program "21 dní, aby Permanento mohlo být permanentní" (dokončeno a spuštěno bude na podzim 2021) a obstálo v další zkoušce! Podrželo mě v největší změně mého osobního života a dalo sílu vše ustát s hlavou vzhůru. Zachránilo mi život při pádu na kole, který jsem přežila jen díky pevným svalům v oblasti krční páteře. Pomohlo zrehabilitovat po dvou těžkých operacích a do roka a do dne se vrátit ke svým oblíbeným aktivitám a životu bez omezení! Od začátku jsem tušila, že tento program vytvářím vlastně pro sebe, a poslední rok mě v tom jen utvrdil. Jsem tedy autorkou a tou nevnějrnější a nejvděčnější klientkou zároveň! I příběh mé kolegyně Elišky stojí za pozornost. Přečíst si můžete ZDE.

Děkuji ti, PERMANENTO, že stojíš po mém boku a pomáháš mi na cestě životem! Díky tobě zvládám všechna nahoru i dolu, našla jsem cestu k sobě a hlavně vím, že se mohu plně spolehnout na své tělo!!!

Hodilo by se vám také něco takového? Pokud ano, tak to už dál neodkládejte a prostě začněte! Bude mi ctí vám pomoci najít vlastní cestu k pohybu a zdolávat s lehkostí všechny možné překážky!

Více se dozvíte na  www.permanento.cz a pokud máte dotaz, stačí kliknout sem a napsat!

Zdraví a jen to nej... přeje Kateřina Macháčová, autorka a věrná klientka