Jaro je tu a s ním halda akcí

Čas utíká snad každý den o kousek rychleji! Zimní semestr kurzů se nám přehoupl za polovinu a je načase pomalu chystat jarní program!

Na jaře nás čeká hned několik akcí. Celou jarní sérii zahájí přednáška s ukázkami cvičení v areálu Vltavanů. Pokud jste se doslechli a kurzech PERMANENTO a zaujaly vás, tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Dozvíte se vše potřebné a třeba i něco navíc, ale hlavně si vyzkoušíte, jaké to je, když zaktivujete reflexivní pohybové vzory! Připravila jsem dva termíny na čtvrtek 22.3. – a sice od 10h do 11:30 nebo pak od 18h do 19:30. Oba termíny jsou jako vždy zdarma a můžete se těšit i na malé občerstvení! Více informací pak najde v přednáškách. No a případní zájemci o kurz si pak budou moci vybrat z celkem třech termínů (úterý nebo čtvrtek 10:00 – 11:50 nebo čtvrtek 18:00 – 19:50). Jarní semestr kurzů začne týden po Velikonocích!

Dále pak můžete zajít na přednášku s názvem “Pohyb v pokročilejším věku – proč a jak k pohybu využít okolní prostředí – přednáška s praktickými tipy nejen pro seniory”. Dozvíte, proč je pohyb v pozdním věku tak důležitý, jaké jsou jeho konkrétní účinky a jak to vše souvisí s kvalitou života ve stáří. Kromě toho představím několik tipů, jak k pohybu využít okolní prostředí a tím si přirozeně zajistit jeho dostatek. Na závěr přednášky se dozvíte, jak přirozeně promazávat klouby, aby nevrzali a dlouho vydrželi! Jednou tato přednáška proběhne pod záštitou MČ Prahy 4  (středa 4.4. od 14h) a druhá ve spolupráci s Kulturně komunitním centrem pro Prahu 7, které patří pod Asociaci občanských poraden (čtvrtek 19.4. od 14h).

No a kdybyste se chystali na veletrh pro rodinu a volný čas ForFamily, tak mě najdete u jednoho ze stánků. V rámci programu budou probíhat workshopy Permanento, což je novinka, kterou představím právě tam, a zřejmě bude i nějaká přednáška!

Už teď se těším na všechny jarní akce!