Videa pro absolventy workshopů a lekcí

- jde o dvě sestavy pohybů osvojených na workshopu nebo lekcích PERMANENTO -

Tyto sestavy jsou určeny těm, kdo vědí jak a hlavně proč. Buďte trpělivý a nepodceňujte význam jednotlivých pohybů. Nespěchejte, snažte se o maximální plynulost a vnímejte své tělo. Čím častěji budete cvičit, tím lépe! Každý pohyb se počítá... i myšlenka na něj! Heslo máte - pokud jste zapomněli, tak napište mail nebo sms. Ráda připomenu - tohle heslo totiž za připomenutí rozhodně stojí!


Další videa pro nejrůznější příležitosti

 - jde o různé kombinace a modifkace pohybů z workshopů a lekcí PERMANENTO -

Měli jste náročný den? Zbývá vám energie tak akorát na to se někam svalit nebo se vrhnout na ledničku? Zkuste to přemoci a věnujte 6 minut svému tělu... uvidíte, že všechno bude jiné. Chutě přejdou a vy budete moci odtančit do ložnice a nabrat sílu na další radosti (nebo někdy starosti) života. Každý pohyb má svůj význam... pokud byste chtěli vědět jaký, tak doražte na workshop nebo jukněte do článků v blogu.

Video vás provede několika způsoby lezení, které se opravdu vyplatí ovládat! Je to skvělý pohyb s mnoha blahodárnými účinky na tělo i mozek. Ne nadarmo pediatři hlídají batolata, aby prošla touto důležitou vývojovou fází, a ne nadarmo se na tento pohyb zaměřujeme při workshopech!!! Více se můžete dočíst v tomto článku. Teď už ale na čtyři :-)!

Čtyři minutky, které vás zklidní a nabijí zároveň! Začněte několika nádechy pěkně hluboko do břicha, poválejte se, promasírujte bederní páteř, uvolněte krční páteř, zklidněte mysl houpáním a zároveň zaktivujte všechny svaly (to když v pozici na čtyřech zvednete kolena 3 cm nad zem - chvilku tak vydržte a pak se párkrát zhoupněte), ještě trochu zadýchejte a na závěr protáhněte celé tělo!

Tři minutky v trávě vám mohou pomoci nastartovat nebo naopak ukončit den... zaleží jen na vás! Lehněte si do trávy, několikrát nadechněte hluboko do břicha, rozhlédněte, jestli se někdo nekouká. Pokud ano, tak ho přizvěte, ať si zacvičí s vámi!