PERMANENTO na Festivalu Evolution 2019

06.02.2019

Všichni dobře víme, že je třeba se pravidelně hýbat. Ale v chaosu naši moderní společnosti se to většině z nás nedaří. Hýbeme se málo, nepravidelně nebo příliš jednostranně. Zdravotní komplikace jsou toho důkazem. Přitom jen pár minut pohybu denně může doslova změnit život. Pohyb neovlivňuje jen tělo, ale i duši a dává nám sílu a chuť žít naplno.

V reakci na tuto situaci vznikl v rámci iniciativy Pohyb pro život jedinečný koncept cvičení PERMANENTO, který pomáhá ženám i mužům všech věkových kategorií a zájmů zařadit pohyb do každodenního života. Cvičeni je inspirováno principy vývojové kineziologie. Vrací se tedy na začátek našeho motorického vývoje a zaměřuje se na základy kondice, ze kterých každý pohyb (funkční i sportovní) vychází. Hlavním cílem je se naučit vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo v dnešní mnohdy hektické době fungovat správně a být vám oporou pro život dle vlastních představ. Je to velice efektivní způsob cvičení, který má obrovský potenciál nastartovat nejrůznější procesy včetně samo-ozdravných.

PERMANENTO staví na přijetí zodpovědnosti za vlastní tělo a spojuje samostatné cvičení se cvičením v kolektivu. Neustále se vyvíjející systém workshopů, pravidelných lekcí a videí vám bude dostatečnou oporou a pomůže vám udělat z pohybu oblíbenou část dne. Výhodou je, že nebudete muset obrátit dosavadní život vzhůru nohama. Spíše naopak. Brzy zjistíte, že se vám žije lehčeji a že těch pár minut se opravdu vyplatí obětovat.

Využijte příležitosti v rámci festivalu Evolution a zastavte se na našem workshopu s názvem "PERMANENTO - pohybem do vlastního těla"! Nezůstane jen u poslouchání. Některé pohyby si budete moci i vyzkoušet a hned je aplikovat do praktického života. Pokud vás PERMANENTO zaujme, tak si ve stánku Pohyb pro život budete moci koupit USB s průvodcem základní sestavou na doma. Těšit se na Vás bude zakladatelka a pohybová terapeutka Mgr. Kateřina Macháčová, Ph.D. a její tým!