CHYTRÉ CVIČENÍ PRO MODERNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA, které se brzy stane oblíbenou součástí dne 

PERMANENTO je velmi efektivní a přirozený způsob cvičení, který respektuje individuální preference, potřeby a cíle a kompenzuje dopady moderního způsobu života!!! Základem je propracovaný systém workshopů, "oživovacích" lekcí a videí, který propojuje cvičení doma se cvičením v kolektivu!

Proč PERMANENTO? Protože dnes jsou těla většiny z nás nějak "poničená" - nejčastěji sezením, nedostatekem přirozeného pohybu, jednostranným zatěžováním, stresem... Projeví se to:

  • s přibývajícímí léty, kdy nejrůznější disbalance začnou vyplouvat na povrch
  • když se bez přípravy a/nebo příliš intenzivně vrhneme do nějakého sportu

Pokud chcete, aby vám tělo přesto fungovalo, musíte nejprve opravit škody a zpevnit základy!


Proto se cvičení PERMANENTO vrací na začátek motorického vývoje a zaměřuje se na základy, ze kterých každý pohyb vychází - ať funkční nebo sportovní. Cvičení je inspirováno principy vývojové kineziologie a současných přístupů Tima Andersona a Geoffa Neuperta z Original Strength institutu. Má obrovský potenciál nastarovat samo-ozdravné procesy. Jinými slovy pomůžete tělu si pomoci - přirozeně a bez vedlejších účinků! Každému cvičení přinese něco malinko jiného, protože každý jsme jidinečný s jinými problémy i cíly. Základ máme ale všichni stejný a z toho je třeba vycházet.

Cílem je se naučit vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo fungovat a být vám oporou pro cokoliv, co potřebujete nebo chcete v životě dělat!

PERMANENTO je vhodné úplně všechny - nečekejte na to, až se něco porouchá a začne bolet! Jen vy a vaše tělo nejlépe ví, co je pro něj nejlepší - stačí naslouchat a dopřát mu dostatek vhodného pohybu. Pak můžete nechat péči odborníků potřebným a ušetřit si komplikace, čekárny i peněženku.

Na své si přijdou zejméne ti, kdo:

  • sportují a kromě lepších výkonů chtějí sportovat bez zranění či bolestí co možná nejdéle,
  • sportovat nestíhají a chtějí si udržet kondici, aby příležitostné sportování bylo příjemné,
  • sport jako takový nemusí, ale chtějí, aby tělo bylo oporou pro jiné oblíbené aktivity.

Je to pohyb, ale není to jen pohyb,

je to o těle, ale není to jen o těle,

je to pro všechny, ale ne pro každého!

Aby pohyb mohl mít vliv na vás a vaše zdraví, musí být permanentní. Aby mohl být permanentní, musí vás bavit. Aby vás mohl bavit a vy se mohli hýbat bez omezení a do pozdních let, je třeba stavět na pevných a zdravých základech a přijmout zodpovědnost za vlastní tělo.