JEDINEČNÝ KONCEPT CVIČENÍ NA DOMA

Pohybově-vzdělávací WORKSHOPY nebo KURZY jsou vhodné pro všechny, kteří to myslí vážně a chtějí PERMANENTNÍ a efektivní způsob udržování těla v optimální kondici! Pohyby, které se naučíte, snadno zařadíte do svých každodenních rituálů - ať už jako sestavu nebo izolovaně. Mohou být startem dne, večerním zklidněním a nebo efektivním posilováním. Kromě 10ti minut vašeho času a pohodlného oblečení nebudete potřebovat nic! "Oživovací" LEKCE jsou určeny absolventům kurzů nebo workshopů. Jsou příležitostí ke zdokonalení, naučení se něčeho nového, možností se setkat, společně si zacvičit a vzájemně se inspirovat.

Základ cvičení vychází z poznatků vývojové kineziologie a je velice efektivní, protože aktivujete "zaprášené" reflexivní motorické vzorce a postupně vrací tělu jeho původní dokonalost.

Zároveň mu umožňuje se postupně zbavit nepotřebných pohybových stereotypů, které v průběhu mnoha let nahradily ty původní a které zbytečně zatěžují váš organismus a mohou být příčinou nejrůznějších problémů. V podstatě jde o využití terapeutického přístupu v prevenci!!

Navíc tímto typem cvičení stimulujete rovnovážné ústrojí, svaly středu těla včetně bránice a spolupráci levé a pravé hemisféry mozku, což se pak promítne do kvality provedení veškerých dalších pohybů, sportovních i každodenních! Ovšem na základě osobní zkušenosti a reakcí absolventů kurzů věřím, že působení je ještě mnohem širší. Změnu pocítíte ve všech oblastech života, a to na úrovni těla i duše.

ZDRAVÉ POHYBOVÉ STEREOTYPY A PEVNÉ ZÁKLADY


     "Je to cvičení, ale není to JEN cvičení!

     Je to o těle, ale není to JEN o těle!

     Je to pro všechny, ale ne pro každého!"