JEDINEČNÉ KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ NA DOMA

Stala se věc nemilá - dne 11.6. 2018 brzy ráno se mi podařilo nenávratně vymazat věškeré informace týkající se workshopů, kurzů a "oživovacích" lekcí PERMANENTO!

PONAUČENÍ: nespěchejte a zálohujte! A pokud se stejně občas nezadaří, nezapomeňte, že zacvičit si můžete vždycky! Ideálně jednu ze sestav Permanento - pomůže vám vrátit ztracenou rovnováhu a hned bude vše lepší!

Během léta vše opět zprovozním a doplním aktuální program! Zatím si můžete zkusit zacvičit :)

Workshop 15.6. od proběhl podle plánu a byl úžasný. Začínám pracovat na podzimním programu. Už teď vím, že proběhnou podzimní pondělky... workshopy budou vždy první pondělí v měsící říjnu, listopadu a prosinci od 18h! V pátek 14.12. bude vánoční workshop pro maminky s dětmi - maminky se dozvědí spoustu věci, děti mezitím budou tvořit vánoční dekorace a pak si všichni společně zacvičí! Od konce září bude vypsán čtvrteční kurz. Zbývá vymyslet už jen termíny oživovacích lekcí! A možná týdenní on-line program... 

Pokud byste měli nějaký dotaz či zájem, pište nebo rovnou zavolejte! Kapacita workshopu je 15, kurzu a lekcí 8. Není na co čekat.

A pokud byste snad přes léto měli chuť si zkusit zacvičit samostatně, klikněte na logo níže!

Tři minutky v trávě vám mohou pomoci nastartovat nebo naopak ukončit den... zaleží jen vás! Lehněte si do trávy, několirát se hluboce nadechněte, rozhlídněte, jestli se někdo nekouká a když ne, tak můžete pokračovat... a jestli se někdo kouká, tak ho přizvěte, ať si zacvičí s vámi!

JE TO POHYB, ALE NENÍ TO jen POHYB,

JE TO O TĚLE, ALE NENÍ TO jen O TĚLE,

JE TO PRO KAŽDÉHO, ALE NENÍ TO PRO VŠECHNY.

                                                                                                                    (OTNENAMREP)

Pár fotek z workshopu