CVIČENÍ, KTERÉ MÁ SMYSL CVIČIT I JEN PÁR MINUT DENNĚ!

Aby pohyb mohl mít vliv na vás a vaše zdraví, musí být permanentní. Aby mohl být permanentní, musí vás bavit. Aby vás mohl bavit a vy se mohli hýbat správně a dlouho, je třeba stavět na pených základech a přijmout zodpovědnost za vlastní tělo. Jen tak se neztratíte v kruhu krátkodobých řešení!!!

Je to pohyb, ale není to jen pohyb,

je to o těle, ale není to jen o těle,

je to pro všechny, ale ne pro každého!


Workshopy v pohybu a o pohybu, pravidelné lekce a videa, které zpevní, opraví nebo rozhýbou tělo - pro zdraví, kondici a spokojenost!

Cvičení se vrací na začátek motorického vývoje a cílí na základy, ze kterých vychází každý pohyb - ať funkční nebo sportovní.

  • dozvíte se proč a jak,
  • pochopíte, že méně je více,
  • uvidíte, že cvičit lze kdykoliv a kdekoliv,
  • naučíte se si s pohybem hrát,
  • už nebudete chtít přestat!

Cílem je se naučit vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo fungovat a být vám oporou pro cokoliv, co potřebujete nebo chcete v životě dělat - ať už to je sport nebo cestování. Pohyby jsou inspirovány principy vývojové kineziologie a současných přístupů Tima Andersona a Geoffa Neuperta z Original Strength institutu. Mají obrovský potenciál nastarovat samoozdravné procesy. Jinými slovy pomůžete tělu si pomoci - přirozeně a bez vedlejších účinků! Každému cvičení přinese něco malinko jiného, protože každý jsme jidinečný s jinými problémy, slabinami i cíly. Základ máme ale všichni stejný a z toho je třeba vycházet.

Vhodné pro všechny, kdo:

- sportují a kromě lepších výkonů si chtějí, aby mohli sportovat bez zranění či bolestí co možná nejdéle,

- sportovat nestíhají a chtějí si udržet kondici, aby příležitostné sportování bylo příjemné,

- sport jako takový nemusí, ale chtějí, aby jim bylo tělo oporou pro to, co dělají rádi.